KATEGORİLER
Sepetim

Herşey Dahil Full Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Herşey Dahil Full Düğün Paketlerimiz şimdi çok dolu. Yatak odası takımında gardolap, şifonyer ve aynası, başlık ve karyola, 2 adet komodin, full ortopedik yatak, şifonyer pufu dahil edilmiştir. Yemek odası takımımız da, yemek masası, 6 adet sandalyesi, konsol ve aynası dahil edilmiştir. Tv ünitesi pek tavsiye edilmediği için pakete eklenmemiştir fakat opsiyonel olarak yine uygun fiyat ile düğün paketine eklenebilir veya konsol ile bedelsiz değiştirilebilir, modele göre değişen seçenekler ile. Salon takımı 3+3+1+1 koltuk takımı olarak eklenmiştir. Salon takımı için 1 adet orta sehpa ve 1 adet 3'lü zigon sehpa dahildir. Oturma odalarımız için köşe takımı ve yine 1 adet orta sehpa eklenmiştir. Mutfaklarımız içinde mutfak masası 4 adet  sandalyeleri ile birlikte full düğün paketi olarak hazırlanmıştır.


Bizim oluşturduğumuz paket içerikleri değişiklik gösterebilir lütfen her düğün paketinin içeriğini açıklamalar kısmından kontrol ediniz.

Ayrıca oluşturduğumuz full düğün paketlerinin içeriklerine ekleme veya çıkarma yaparak değişiklikler sağlayabilir fiyat yönünü aşağı yukarı yönlü bu amaçla değiştirebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.